Loading...

Title:  TINT 2 Production Operators (replacement)

Twój zakres obowiązków:

  • Obsługiwanie maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami, specyfikacją maszyn i zasadami BHP
  • Dbanie o jakość wytwarzanych produktów
  • Rozwijanie swojej wiedzy i doświadczenia poprzez uczestnictwo w szkoleniach i zapoznawanie się z procedurami oraz materiałami produkcyjnymi

Nasze wymagania:

Wykształcenie średnie

Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Umiejętność współpracy z innymi, logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

Gotowość do ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

To oferujemy:

Wynagrodzenie miesięczne w kwocie 4900 brutto (w tym maksymalna premia 25% od początku zatrudnienia i z dodatek za pracę w nocy).

  • Lokalizacja przy trasie S8 i PKP W-wa Toruńska oraz 15 min do stacji metra Dw. Wileński
  • Przyjemny i bezpieczny proces rekrutacyjny, z zachowaniem koniecznego reżimu sanitarnego
  • Szkolenia przygotowujące do pracy oraz wsparcie doświadczonych pracowników
  • Przyjazną atmosferę pracy z możliwością udziału w firmowych wydarzeniach
  • Wynagrodzenie (wraz z dodatkami za pracę zmianową) rosnące wraz z doświadczeniem pracownika oraz dodatek stażowym
  • Stabilność zatrudnienia
  • Bogaty pakiet socjalny, w tym prywatna opieka medyczna z opcją dla rodziny, ubezpieczenie NNW, deputaty produktowe, dofinansowanie świąt i wakacji, paczki świąteczne
  • Program zakupu akcji na giełdzie francuskiej dofinansowany przez pracodawcę
  • Pracę w dobrze zorganizowanym i nowoczesnym otoczeniu opierającym się na najwyższych normach bezpieczeństwa i najnowszej technologii