Title:  Software Support Engineer

Software Engineer
Miejsce pracy: Warszawa/Annopol

Do Twoich obowiązków będzie należało m.in.

  • Opieka nad środowiskiem produkcyjnym aplikacji, w tym wspieranie i rozwiązywanie problemów z systemami poprzez diagnostykę i modyfikację kodu – L2 (70%).
  • Współpraca z zespołem, w celu identyfikacji i wdrożenia zmian poprawiających ogólną stabilność dotychczasowych rozwiązań i doświadczeń użytkownika końcowego.
  • Współpraca z członkami zespołu programistów, w celu zaprojektowania nowych rozwiązań technicznych, rozwijających wewnętrzne systemy produkcyjne lub tworzenie autorskich systemów – L3 (30%).
  • Współpraca z zespołami projektowymi ds. aplikacji i platform w celu transferu wiedzy technicznej
  • Współpracę z zagranicznymi działami oraz kontrahentami zewnętrznym

Abyś mógł/a z powodzeniem realizować powyższe zadania, niezbędne jest:

  • 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.
  • Znajomość MS SQL Server – zarządzanie bazami danych i zapytania.
  • Znajomość języka programowania: C#: .NET, ASP.NET, javascript (mile widziane)
  • Znajomość techniczna systemu operacyjnego Windows.
  • Znajomość debugowania i programowania analizy kodu.
  • Rozumienie procesów tworzenia oprogramowania.
  • Znajomość Powershell i skryptów wsadowych - mile widziane.
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i komunikacji.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Od kandydatów oczekujemy również:

  • Umiejętności myślenia analitycznego, diagnozy problemów, przewidywania ich skutków oraz ukierunkowania na ich rozwiązanie
  • Wysokiej umiejętności: organizowania pracy własnej, ustalania priorytetów oraz działania w sytuacjach awaryjnych
  • Doświadczenia w środowisku pracy opartym na procesach technologicznych (mile widziane)

Jako  Pracodawca oferujemy Ci:
•    Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w Europie, w niszowej branży
•    Ciekawą pracę oraz moc wyzwań, a tym samym możliwości rozwoju w dynamicznie działającej firmie
•    Dużą samodzielność w realizacji zadań – m.in. poprzez tworzenie autorskich systemów IT, wprowadzanie usprawnień
•    Aktywny i realny wpływ na funkcjonowanie całej organizacji od strony systemów informatycznych
•    Udział w szkoleniach specjalistycznych oraz możliwość dofinansowania nauki języka angielskiego
•    Możliwość częściowej pracy zdalnej
•    Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. karta Sport & Culture, prywatna opieka medyczna, raz w roku darmowa para soczewek najwyższej jakości, możliwość uczestnictwa w planie oszczędnościowym Grupy Essilor)
•    Pracę w małym zespole profesjonalistów, specjalistów o zbliżonych kompetencjach, w swobodnej atmosferze