Title:  Payroll&Admin Team Leader 1

PAYROLL & ADMINISTRATION MANAGER

Miejsce pracy: Warszawa/Annopol

Twoje zadania:

  • Zarządzanie zespołem kadrowo-płacowym

  • Zapewnienienie funkcjonowania procesów kadrowo-płacowych w dużej organizacji

  • Kształtowanie polityki personalnej i płacowej

  • Budowanie i wzmacnianie dobrej współpracy funkcji HR z pracownikami firmy oraz z innymi działami

  • Tworzenie, optymalizacja i digitalizacja procesów oraz narzędzi kadrowo-płacowych; proponowanie optymalizacji biznesowych w obszarze HR, udział w projektach Grupy

  • Merytoryczne wsparcie kadry kierowniczej w zakresie zagadnień prawa pracy

  • Reprezentowanie firmy w audytach wewnętrznych/zewnętrznych oraz przed organami zewnętrznymi: PIP, ZUS, US itp.

  • Współpraca z dostawcą systemu informatycznego w obszarze kadr/płac w zakresie wdrażania aktualizacji i zmian systemowych programu

Twój profil:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomia, prawo, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • Biegła znajomość aktualnych przepisów prawa pracy, zasad naliczania wynagrodzeń, ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Doświadczenie w na analogicznym stanowisku, w tym doświadczenie w obszarze kadr i płac w firmie produkcyjnej (mile widziane w firmie międzynarodowej)
  • Bardzo dobra znajomość systemów kadrowo-płacowych
  • Praktyczna znajomość MS Excel
  • Komunikatywność i otwartość na ludzi
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Samodzielność i dokładność
  • Proaktywna postawa - gotowość do wprowadzania usprawnień
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów

Oferujemy Ci:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w Polsce i na świecie
  • Pracę w profesjonalnym zespole w swobodnej atmosferze
  • Stanowisko pracy o wysokim stopniu samodzielności i odpowiedzialności z możliwością kreowania i wdrażania własnych pomysłów zgodnych z polityką firmy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia oraz możliwość dofinansowania nauki języka angielskiego
  • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in. karta Sport & Culture, prywatna opieka medyczna, raz w roku darmowa para soczewek najwyższej jakości, możliwość uczestnictwa w planie oszczędnościowym Grupy EssilorLuxottica)
  • Moc wyzwań połączoną z różnorodnością, a tym samym możliwości wszechstronnego rozwoju