Loading...

Od ponad 70 lat przygotowujemy soczewki dla naszych klientów. Jako JZO Polski Ekspert Optyczny jesteśmy częścią globalnego lidera w branży optycznej - Grupy Essilor Luxottica. Codziennie produkujemy 4000 soczewek okularowych. Głęboko wierzymy w naszą misję: “Poprawa jakości życia poprzez poprawę jakości widzenia”, dlatego codziennie rozwijamy naszą wiedzę i stosowane przez nas technologie.

Jeśli nasza misja jest spójna z Twoją, dołącz do nas! Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Specjalista ds. Baz Danych / Data Management Specialist

miejce pracy: Jelenia Góra

TWOJE ZADANIA:

  • generowanie i aktualizowanie katalogów soczewek w systemach IT, praca na dużej ilości danych w systemach IT i plikach, usprawnianie istniejących procesów,
  • analiza parametrów zamówień i rozwiązywanie problemów związanych z produktami
  • aktywna komunikacja z Managerami Produktu, użytkownikami systemów ERP mailowo, przez systemy IT i telekonferencje,
  • uczestniczenie w projektach IT w zakresie związanym z wspieranym systemem ERP i gdzie potrzebna jest wiedza produktowa.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu IT lub matematyki,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodne porozumiewanie się,
  • Biegłość posługiwania się arkuszami kalkulacyjnymi typu Excel,
  • Znajomość relacyjnych baz danych, SQL,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • 2-letnie doświadczenie jako członek zespołu wdrożeniowego, deweloperskiego lub zespołu wsparcia,
  • Doświadczenie przy utrzymywaniu systemów ERP,
  • Znajomość procesów biznesowych, łańcuch dostaw, produkcyjnych i dystrybucyjnych,
  • Umiejętność programowania w C, C++ , Pearl, językach skryptowych (bash), JavaScript,
  • Znajomość ITIL i reguł  bezpieczeństwa IT,
  • Znajomość MS Office, GSuite, VBA,
  • Praca w środowisku Windows i Linux.

OFERUJEMY:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Umowę o pracę
  • Pracę w zgranym zespole
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do okularów
  • Kartę multisport
  • Akcjonariat pracowniczy